Hakkımızda Tatlılar Ekmekler İletişim

Her Lokmada Mutluluk

Gilbert Patisserie, mutluluğun birbirinden güzel tatlardan geçtiğini biliyor ve misafirlerini tadı damaklarda kalacak lezzetlerle buluşturuyor.

Yaş Pasta Kek ve Kremalı Ürünler

Aile içinde bir kutlama, arkadaşlarla paylaşılan mutlu anlar, keyifli sohbetlerin yavaşlattığı zamanlar… Bir dilim yaş pasta ile herkesin yüzünde oluşan samimi gülümseme, bir dilim kekin çaya kattığı lezzet. Günün en mutlu anını paylaşmanız için özenle hazırlanan pastalarımız Gilbert Patisserie’da sizleri bekliyor.

Tart Grubu Ürünler

Kahvenin, beş çayının ya da dost sohbetlerinin yanına en çok yakışan isimlerden biridir tartlar. Meyvelerin lezzet dolu dünyası özenle hazırlanan hamurla taçlanır ve tadına doyum olmayacak lezzetler tabaklarda yerini alır.

Kuru Pasta Çeşitleri

Çayın vazgeçilmezi kuru pastaların karşı konulmayacak lezzetleri için usta ellerin özenli bir çalışması vardır. Tatlı ve tuzlunun göz kamaştıran dengesi tadanların akıllarında kalıyor.

Şerbetli Tatlı Ürünleri

Her damlasında ayrı bir lezzet taşıyan şerbet birbirinden güzel tatlarla buluştu. Şerbetli tatlılarla gününü güzelleştirip sevinçli haberler vermek isteyenlere özel çeşitler burada.

Baklava Çeşitleri

Yüzyıllara dayanan tarihiyle dillere destan olan baklavanın nefis dokunuşlarla taçlanmasına her dilimde tanık olun. Yufkaların arasından süzülen özel tarifli şerbet damakta dağılırken aklınız bir sonraki dilimde kalacak.