Hakkımızda Tatlılar Ekmekler İletişim

Kahvaltıyla Başlayıp Akşam Yemeğiyle Son Bulan Serüvenin Kahramanı

Buharı üzerinde tüten sıcacık taze bir ekmek hem kahvaltıların hem de akşam yemeklerinin başkahramanıdır. Sofraları zenginleştiren, her öğünü güzelleştiren ve dört gözle beklenen taze ekmekler Gilbert Patisserie’da zengin seçenekleriyle herkese hitap ediyor.

Şimdi bir dilim mutluluğa hazır mısınız?

Ekmek ve Poğaça

Fırınımızdan günlük çıkan ekmeklerimiz her lokmasında tazeliğini korur, çıtır çıtır lezzetleri ile kahvaltıların, öğle ve akşam yemeklerinin en iyi arkadaşı olur. Her damak zevkine uygun çeşitleriyle Gilbert Patisserie poğaçaları sabah tepsilerinde enfes kokularıyla sizleri karşılar. Böylece kahvaltı günün en sevilen öğünü olur.

Roll Ekmek Çeşitleri

Roll Ekmekler dilimlere ayrılarak hazırlanmış versiyonuyla kolayca tüketilir. Porsiyon kontrolünün sağlanmasına yardımcı olur, günün her anına en çıtır haliyle eşlik eder. Size ise her pakette ayrı bir keyif yaşamanın lezzeti kalır.

Büyük Ekmek Çeşitleri

Kalabalık bir aile sofrasında veya arkadaşlar için özenle hazırlanan keyifli bir akşam yemeğinde herkese yetecek kadar ekmeğiniz olduğundan emin misiniz? Yemeklerin lezzetine lezzet katan, akşam sohbetini güzelleştiren, kahvaltıların süresini uzatan büyük ekmek çeşitlerimiz uzun sofralarınız vazgeçilmez ismi olacak.

Baget Ekmek Çeşitleri

Bol malzemeli bir sandviçin tadı, taze ve iyi hamurla hazırlanan bir baget ekmeğiyle karşı konulamayacak güzelliğe ulaşır. Taze bir baget ekmeği ile pratik ve lezzetli bir sandviç hazırlayabilir, öğün atlamadan günü sağlıklı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.