Hakkımızda Tatlılar Ekmekler İletişim

Ceylan İşletme A.Ş çatısı altında çalışmalarını sürdüren Gilbert Patisserie, 30 yıllık güvenin verdiği kıymetli tecrübelerle misafirlerini ağırlamaktadır. Antalya’nın Lara semtindeki Sherwood Premio Hotel içerisinde konumlanan lezzet durağı sayısız tatlı ve tuzlu çeşidine ev sahipliği yapmaktadır. Yolculuğuna Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan lezzet fabrikasında başlayan ürünler hijyenik ve sistematik dağıtım sonrasında her gün taze bir şekilde raflarda yerini alır. Son teknolojilerin usta şeflerin sihirli elleriyle birleştiği üretim sürecinin her aşaması kontrollü bir şekilde takip edilir.

Gilbert Patisserie, taze ve yüksek kaliteye sahip malzemeleri özenle seçer, dünyaca ünlü tarifler eşliğinde yorumlar ve kendine özgü bir menü hazırlayarak ziyaretçilerini karşılar. Fırından çıkan her tarifin lezzet ve kalite güveni vardır. Dumanı üzerinde tüten nefis kokulu bu taze lezzetler kimi zaman heyecanla bekleyen bir misafirin masasında, kimi zaman ise kurumsal bir işletmenin menüsünde özenle yerini alır.

Yolunuz Akdeniz’in incisi Antalya’nın güzide semti Lara’ya düştüğünde yapacağınız ilk şey Gilbert Patisserie’da bir mola vermek olsun. Fırınımızdan yayılan enfes kokuyu içinize çekerken güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızın misafirperverliğiyle huzur dolu anlar yaşayabilir, kendinizi evinizde hissetmenin ferahlığıyla gününüzü aydınlatabilirsiniz. Gilbert Patisserie’ın sıcaklığıyla tüm benliğinizi saracak olan ortamında kulağınıza tınısı gelen eşsiz müzikler, büyüleyici kahveler ve damak zevkinize yakışır birçok lezzet heyecanla sizleri bekliyor.